Leczenie ran już od 1947 roku

Salvequick pomaga ludziom cieszyć się każdym dniem, nie pozwalając, aby drobne wypadki czy problemy ze stopami im w tym przeszkodziły.

Specjalizujemy się w opatrywaniu ran od 75 lat i obecnie zajmujemy czołową pozycję na rynku środków opatrunkowych w kilku krajach europejskich. Nasz bogaty asortyment produktów do opatrywania ran i pielęgnacji stóp uwzględnia wysokiej jakości, zrównoważone produkty, które chronią i leczą drobne urazy skóry oraz pomagają im zapobiegać.

Nasza historia

Firmę Salvequick założył Christian Cederroth po drugiej wojnie światowej, kiedy dostrzegł zapotrzebowanie na plastry wśród zwykłych konsumentów i mieszkańców gospodarstw domowych. Pierwsze plastry zostały wyprodukowane w 1947 roku w Szwecji z założeniem, że mają być wyższej jakości i większej skuteczności niż produkty konkurencji. W 1953 roku Salvequick zrewolucjonizował rynek plastrów, wprowadzając pierwsze w Europie pakowane pojedynczo już docięte plastry zwane Salvekvick. Plastry te natychmiast odniosły wielki sukces, który rozprzestrzenił się również poza granice Szwecji.

Obecnie Salvequick jest prawie synonimem plastrów i opatrywania ran w wielu krajach europejskich. Szeroki asortyment Salvequick obejmuje produkty do ochrony i pielęgnacji mniejszych i większych ran, przy rożnych sytuacjach i w różnych potrzebach. Większość produktów wytwarzana jest w naszej fabryce w Barcelonie.

Nasza ambicja

Specjalizując się w opatrywaniu ran, działamy w obszarze, gdzie panuje wiele błędnych przekonań, dlatego naszą ambicją jest podzielenie się wiedzą w zakresie właściwego postępowania w przypadku zranienia. Na stronach Opatrywanie ran i Pielęgnacja stóp znajdziesz wiele artykułów na ten temat.

Dowiedz się więcej na temat...