• Wypróbuj opatentowany Foot Rescue Cream z udowodnionymi efektami!

  Substancja czynna zapewnia silne działanie nawilżające i wspomaga naturalny proces odnowy skóry.

  Formuła skutecznie leczy i regeneruje skórę, a także nawilża suchą skórę. Pozostawia stopy absolutnie miękkie i gładkie.

 • WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ W JEDNYM PRODUKCIE, ABY URATOWAĆ STOPY!

  Foot Rescue występuje w opakowaniu z zaawansowaną pompką typu „air-less” ograniczającą dostęp powietrza podczas użytkowania produktu, która chroni formułę i zapewnia równomierne dozowanie za każdym razem. Zapomnij o lepiącym się opakowaniu. Wszystko czego potrzebujesz w jednym produkcie, aby uratować stopy! Wszechstronny krem zastępujący pilniki, płyny czy kremy nawilżające/złuszczające do stóp.

  Foot Rescue jest zarówno skuteczny, jak i bardzo delikatny dla skóry. Substancja czynna ma silniejsze działanie nawilżające i mniejsze ryzyko podrażnień niż Mocznik / Karbamid, który jest powszechnym składnikiem zwykłych kremów do stóp. *

 • DZIAŁANIE POTWIERDZONE BADANIAMI KLINICZNYMI. PRZYNOSI WIDOCZNE EFEKTY W CIĄGU DWÓCH TYGODNI STOSOWANIA.

  Jest to wyrób medyczny klasy IIa, co oznacza, że przeszedł badania kliniczne i dokładne kontrole oraz ma udokumentowane działanie.

  Foot Rescue Cream ma działanie antybakteryjne i wzmacnia naturalną barierę skóry. Chroni stopy przed atakami bakterii i grzybów, co jest szczególnie powszechne w miejscach takich jak siłownie, szatnie i baseny publiczne.

 • JAK STOSOWAĆ FOOT RESCUE:

  • Oczyść i osusz skórę przed użyciem kremu.
  • Jedno naciśnięcie pompki nałożyć na każdą stopę, tak aby nasmarować cały obszar dotknięty problemem.
  • Stosować dwa razy dziennie aż do całkowitego ustąpienia objawów.

  Ciesz się miękkimi i pięknymi stopami!
  Widoczne efekty w ciągu zaledwie dwóch tygodni.