• Leczymy rany od 1947 roku

  Firma Salvequick została założona przez Christiana Cederrotha po zakończeniu II wojny światowej, gdy dostrzegł on zapotrzebowanie na plastry w gospodarstwach domowych  oraz wśród konsumentów. Pierwszy plaster został wyprodukowany w 1947 roku w  Sztokholmie i został nazwany Salveplast.

  W 1953 roku firma zrewolucjonizowała rynek plastrów wprowadzając pierwsze w Europie pojedynczo pakowane pocięte plastry – Salvekvick. Szybko stały się one sukcesem, który rozprzestrzenił się poza granice Szwecji.

 • Salvequick dziś

  Dziś, Salvequick jest liderem na rynku i jest niemal synonimem plastrów i opatrywania ran w wielu krajach europejskich. Każdego roku sprzedajemy około 20 milionów opakowań plastrów na całym świecie. Nasze produkty można znaleźć w większości domów, szkół i miejsc pracy w Szwecji. W ciągu ostatnich kilku lat Salvekvick zmienił nazwę na Salvequick, a asortyment jest nieustannie odnawiany i  rozwijany.

  Szeroki asortyment Salvequick zawiera produkty do ochrony i pielęgnacji ran przy rożnych sytuacjach i w różnych potrzebach. Nasze produkty są oznaczone znakiem CE i spełniają wszystkie mające zastosowanie wymagania dotyczące wyrobów medycznych. Siedziba firmy znajduje się w Sztokholmie, a wiele naszych produktów jest produkowanych w naszej fabryce w Barcelonie.

 • Skontaktuj się z nami

  Jeśli masz pytania lub propozycje odnośnie naszych produktów lub pielęgnacji ran – prosimy o kontakt z nami. Prosimy również o sprawdzenie informacji w sekcji „pytania i odpowiedzi„, gdzie umieściliśmy najczęściej zadawane pytania.

  Warsaw Office:
  Orkla Care S.A.
  ul. Fabryczna 5A,
  00-446 Warszawa
  Tel: 22 349 67 00
  salvequick@orklacare.pl

  Office Radzymin:
  Orkla Care S.A.
  ul. Polna 21,
  05-250 Radzymin